Ремонт телевізорів у Львові

Плазмовий телевізор — особлива техніка, котра потребує особливого, бережного використання. Втручання в ремонт плазми неспеціалістів загрожує повною непридатністю окремих комплектуючих. Спеціалісти “IDservice” беруться за вирішення проблеми будь-якої складності: відсутність каналів, проблеми із налаштуваннями, неякісне зображення... Досвідчені фахівці швидко повернуть в родину один із найбажаніших приладів в домі, якого б бренду він не був — Samsung, LG, Toshiba, Philips, Panasonic, SUPRA, BBK, Pioneer, Sony чи інші.
Виконаємо:

  • ремонт матриці, мікросхем, екрану тощо;
  • перепрошиємо програмне забезпечення;
  • замінимо необхідні елементи;
  • виконаємо налаштування.
Ремонт телевізорів

РЕМОНТУЄМО ТЕЛЕВІЗОРИ БРЕНДІВ

Ремонт телевізорів Acer

Acer

Ремонт телевізорів Asus

Asus

Ремонт телевізорів Benq

Benq

Ремонт телевізорів Bravis

Bravis

Ремонт телевізорів DAEWOO

DAEWOO

Ремонт телевізорів Dell

Dell

Ремонт телевізорів DEX

DEX

Ремонт телевізорів ELENBERG

ELENBERG

Ремонт телевізорів Ergo

Ergo

Ремонт телевізорів Hisense

Hisense

Ремонт телевізорів HP

HP

Ремонт телевізорів Lenovo

Lenovo

Ремонт телевізорів LG

LG

Ремонт телевізорів MYSTERY

MYSTERY

Ремонт телевізорів ORION

ORION

Ремонт телевізорів Panasonic

Panasonic

Ремонт телевізорів Philips

Philips

Ремонт телевізорів Romsat

Romsat

Ремонт телевізорів Samsung

Samsung

Ремонт телевізорів SATURN

SATURN

Ремонт телевізорів Sharp

Sharp

Ремонт телевізорів Sony

Sony

Ремонт телевізорів TCL

TCL

Ремонт телевізорів THOMSON

THOMSON

Ремонт телевізорів Toshiba

Toshiba

Ремонт телевізорів Vinga

Vinga

Чому тільки професійний ремонт плазмових телевізорів

ремонт плазмових телевізорівПоломка ТВ-техніки, яка є майже в кожному домі, приводить в ступор всіх членів сім'ї. Щоб пристрій працював справно, необхідно дотримуватися профілактичних заходів - виключити перегрівання, мінімізувати ймовірність забруднень, механічних пошкоджень та ін.

Найбільш поширений запит сьогодні - «ремонт плазми». Графічний процесор в цьому пристрої досить складний, тому пошкодження «заліза» або відхилення в технології відтворення звуку / картинки вимагає негайного відновлення.

Якщо несправності lcd телевізорів вже існують - фахівці нашої компанії IDservice (Львів) раді допомогти. У нас є все для ефективного і швидкого лагодження - відповідні інструменти і досвід, висока кваліфікація телемайстрів. На всі роботи надається гарантія.

Повний спектр послуг

Ремонт плазмових телевізорів різних виробників має свої тонкощі і характерні особливості. Наші майстри беруться за вироби усіх відомих брендів - LG, SUPRA, Toshiba, Samsung, Philips, Panasonic, Pioneer, BBK, Sony і т.д.

Несправності, пов'язані з функціонуванням блоку кольоровості, процесора, радіоканалу - будь-які неточності в роботі будуть продіагностовані і усунені.

Передбачає ремонт lcd телевізорів виправлення проблем в основних вузлах:

  • блок живлення. Пристрій не вмикається, не візуалізується індикатор, запускається з затримкою, зникає звук;
  • плата з мікросхемами. Непрацездатні інтерфейси підключення, збій налаштувань, зображення з перешкодами та ін.;
  • матриця. Поломки пов'язані з хімічним або механічним впливом;
  • інвертор. Матриця підсвічена нерівномірно чи лампи підсвічування взагалі не включаються, нестабільна яскравість, мерехтіння.

Ми виконаємо ремонт плазмових телевізорів будь-якої складності в обумовлені терміни. Крім заміни пошкодженої апаратної частини (матриці, мікросхем) ми проведемо перепрошивку програмного забезпечення, виставимо оптимальні налаштування.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками фірмових комплектуючих в Україні. Для заміни використовуємо справжні мікросхеми від відомих виробників. Якщо ви хочете здешевити ремонт lcd телевізорів, наші фахівці підберуть якісні аналоги запасних деталей. Все це обумовлюється заздалегідь. Для постійних клієнтів діє система знижок і бонусів.