Ремонт техніки Apple у Львові

Якісний ремонт професійної техніки Apple виконують спеціалісти не кожного сервісного центру. Пристрої цього бренду вирізняються високою ціною та складною будовою, серйозним програмним наповненням. Жорсткою є політика Apple в плані надання ремонтних послуг, а тому чимало авторизованих центрів дотримуються встановлених виробником правил (обмежень). Представники ж компанії “IDservice” допоможуть із будь-якими несправностями, діагностикою та профілактичним обслуговуванням дорогих виробів Apple. Вирішимо проблеми із:

Ремонт техніки Apple

РЕМОНТУЄМО

Ремонт техніки MacBook

MacBook

Ремонт техніки iPod

iPod

Ремонт техніки iPad

iPad

Гаджети Apple: ремонт будь-якої складності

ремонт техніки appleПрофесійна техніка американської корпорації Apple відрізняється підвищеною надійністю. Але навіть вона в результаті неправильної або тривалої експлуатації виходить з ладу. За ремонт «яблук» візьмуться не у всіх сервісних центрах. В Україні один з небагатьох помічників у відновленні смарт-техніки - компанія IDservice.

Тут завжди готові провести діагностику несправностей гаджетів, полагодити поломку або вжити комплекс профілактичних заходів.

Будь-які складності по плечу

Компанія Apple ремонт своєї техніки делегує авторизованим сервісним центрам, встановлюючи масу обмежень і запропонованих правил (наприклад, якщо техніка не може бути відремонтована на місці, її пересилають на завод).

Вам не потрібно чекати тижнями, адже ми зможемо провести терміновий ремонт Apple-техніки вже зараз. Висока ціна гаджетів, складна конструкція, спеціальне програмне наповнення - нас не зупиняють труднощі, ми знаємо всі тонкощі і вразливі місця «яблучної» продукції.

Від IDservice ремонт техніки Apple передбачає апаратний і програмний сервіс всіх пристроїв:

  • Macbook;
  • iPhone;
  • iPad;
  • iMac;
  • Apple Display;
  • iPod.

Виробник з Купертино випускає обмежену кількість запасних деталей, а деякі пристрої можуть комплектуватися модулями одиничного виконання. В умовах лімітованих або дефіцитних поставок оригінальних структурних елементів Аpple, ремонт може ґрунтуватися на виборі якісних аналогів. Наші фахівці знають все про сумісність і взаємозамінність SMD-компонентів, підкажуть найбільш раціональний спосіб вирішення проблеми.

За вартістю ремонт техніки Apple буде набагато вигіднішим придбання нового пристрою, адже ми ніколи не постачаємо деталі-аналоги під виглядом оригінальних запчастин, виконуємо тільки обумовлену заздалегідь з клієнтом роботу.

Підготовка пристроїв

Коли запланований ремонт Apple, а не термінове відновлення після «купання», користувачеві необхідно трохи підготуватися:

  • зробити резервну копію даних, які зберігаються на iPhone, iPod або iPad, вмісту Mac (за допомогою iTunes на ПК, в iCloud або Time Machine);
  • провести скидання налаштувань (якщо ви турбуєтеся про особисті дані);
  • провести ряд маніпуляцій, щоб без вашого Apple ID в сервісному центрі могли активувати гаджет для перевірки після ремонту.

У всіх цих питаннях вас можуть проконсультувати і допомогти наші фахівці.