Для чого потрібна чистка ноутбука

Комп'ютер повинен бути добре охолоджений, ноутбуки через поганий повітряний потік всередині корпусу схильні до засмічення виходу теплого повітря, що часто призводить до їх пошкодження. Саме з цієї причини, чистка ноутбука від пилу і інших видів забруднень повинна стати регулярною і обов'язковою.чистка ноутбука

Детально про те, навіщо чистити ноутбук

Найбільш поширена загроза - це пил, який є скрізь. Але є також і пісок, пил від будівельних матеріалів, крихти та інші дрібні елементи, які можуть потрапити всередину ноутбука і значно знизити продуктивність системи охолодження, яка відповідає за відведення тепла від процесора, відеокарти і інших важливих модулів ноутбуків. Варто зазначити, що користувачі портативних комп'ютерів з системами ATI Radeon особливо вразливі. Їм продування ноутбука потрібне частіше. Багато людей не розуміють, що брудний комп'ютер - це повільний комп'ютер, який часто зависає ... це ноутбук, який раптово вимикається. Гучна робота вентилятора також є сигналом того, що пора чистити ноутбук.

Найбільш поширені збої комп'ютера, пов'язані з тим, що є присутнім пил в ноутбуці:

  • відмова жорсткого диска та втрата ваших даних (дорогий ремонт, оскільки вартість жорсткого диска є високою);
  • збій відеокарти (у багатьох випадках ремонт неможливий через відсутність деталей);
  • материнська плата деформована, що призводить до її пошкодження.

Як розпізнати, що у нас заблокований вихід теплого повітря і необхідно очистити ноутбук:

  • охолодження працює голосно, вентилятор швидко переходить на режим високої швидкості;
  • при дотику до отвору, через який випускається повітря, або частини клавіатури, під якою розташований вентилятор, ми відчуваємо жар;
  • в крайніх випадках ми можемо зіткнутися з симптомом виключення ноутбука під час роботи (датчик вимикає комп'ютер, щоб запобігти його постійному перегріву).

Чи можливо почистити ноутбук від пилу самостійно?

На деяких моделях ви можете чистити охолоджуючі елементи самостійно, тому що вони розташовані під кришкою на нижній частині ноутбука. Але будьте уважні. Іноді бажання почистити ноутбук може стати причиною пошкодження важливих модулів техніки. Тому ми рекомендуємо регулярно звертатися до професіоналів з компанії IDservice, якими швидко і недорого буде проведена повна чистка комп'ютера. Наш сервісний центр знаходиться у Львові. Але працюємо з клієнтами з усієї України.