Ремонт проекторів і заміна ламп у Львові

Проектори — ті пристрої, котрі особливо часто використовуються для проведення різного роду презентацій, бізнес-планів, семінарів на підприємствах, в навчальних закладах, курсах. Коштують вони не дешево, а тому у разі поломки, довірити відновлення роботи таких можна лише професійним інженерам. Спеціалістам “IDservice” добре відома структура та особливості роботи проекторів, адже вже понад 12 років компанія займається ремонтами різноманітних електронних пристроїв. Тут швидко та легко відновлять функціонування проекторів Toshiba, Acer, BenQ, Panasonic, ViewSonic Canon, Sony, LG.
В особливо стислий термін в “IDservice” виконають:

  • комплексну діагностику пристрою;
  • апаратну профілактику;
  • ремонт чи заміну системи живлення, лампи;
  • нададуть консультацію з приводу основних правил експлуатації пристрою.
Ремонт проекторів

Вартість ремонту проекторів

Назва послуги

Ціна (грн.)

Діагностика безкоштовна 0
Вартість діагностики при відмові від ремонту 240
Чистка оптики проектора 840
Чистка оптики проектора з юстуванням 1820
Заміна матриці 1450
Ремонт плати управління 740
Ремонт блоку розпалювання 1820
Ремонт або заміна системи охолодження 640

РЕМОНТУЄМО ПРОЕКТОРИ БРЕНДІВ

Ремонт проекторів Acer

Acer

Ремонт проекторів BenQ

BenQ

Ремонт проекторів EIKI

EIKI

Ремонт проекторів Epson

Epson

Ремонт проекторів Hitachi

Hitachi

Ремонт проекторів JVC

JVC

Ремонт проекторів NEC

NEC

Ремонт проекторів Sanyo

Sanyo

Ремонт проекторів Sony

Sony

Відремонтовані проектори:

Своєчасний ремонт проекторів - ваша впевненість у вдалій презентації

ремонт проекторівОптичний прилад для візуалізації картинки з невеликого носія на великому екрані, проектор, активно використовується в сфері бізнесу та навчання. Щоб конференції та семінари проходили за планом, уроки і курси в навчальних закладах були більш цікавими важливо продовжити працездатність обладнання. Вірний крок на цьому шляху - професійний ремонт проекторів.

Компанія IDservice у Львові (можливе обслуговування обладнання з інших міст України) усуне проблеми з проектором всіх відомих виробників: Acer, ViewSonic, Toshiba, BenQ, Samsung, Sharp, Panasonic, LG, Sony та ін. Ремонтні роботи проводяться виключно в облаштованій майстерні, де є всі необхідні інструменти та обладнання.

Повноцінний сервіс

Нами здійснюється ремонт проекторів декількох категорій:

  • на компонентному рівні. Це відновлення конкретних елементів на основній платі, усунення наслідків потрапляння вологи, розбалансування оптики та ін.
  • на модульному рівні. Заміна матриці проектора, внутрішньої оптики, основної плати, лампи;
  • програмне обслуговування. Перепрошивка, оновлення ПЗ.

Сучасні проектори - дороге устаткування. Відновлювальні роботи по їх ремонту потрібно довіряти тільки фахівцям. Наші майстри з багаторічним досвідом роботи стикалися з різними поломками пристроїв, знаходили нестандартні рішення. Тому вартість і термін усунення неполадок вас приємно здивують.

Основні порушення функціональності

Якщо не проводиться чистка проектора від пилу, періодична діагностика на предмет неточностей в роботі, можуть виникнути типові неполадки:

  • Прилад не світить, немає картинки. Потрібна заміна ламп.
  • Пристрій не вмикається. Тільки діагностика покаже корінь проблеми - несправний блок живлення, в системній платі з'явилися мікротріщини, барахлить процесор.
  • Немає чіткості відтворення картинки. Засмітилася або розбалансувалася оптика.

Ми знаємо, що в діловій сфері цінується кожна хвилина. Тому ремонт проекторів виконаємо максимально швидко. В особливих умовах готові терміново приступити саме до вашого замовлення. Комплексна діагностика, апаратна профілактика і заміна деталей, консультації щодо правил експлуатації - будь-яка технічна та консалтингова підтримка для наших клієнтів. Поставка комплектуючих, вартість робіт обмовляється після діагностики обладнання.