Ремонт ноутбуків LG у Львові

Компанія IDservice виконує професійний сервіс по ремонту ноутбуків LG у Львові.

Якісний ремонт ноутбуків Лджі від IDservice

Кращі спеціалісти нашої компанії виконують ремонт ноутбуків у Львові всіх популярних моделей LG за низькими цінами та гарантією.

Ми виконуємо послуги по ремонту ноутбуків LG:

 • безкоштовна консультація;
 • ремонт матриці;
 • ремонт екрану;
 • ремонт батареї;
 • заміна клавіатури;
 • чистка ноутбуку;
 • ремонт / заміна роз’ємів;
 • інші роботи по ремонту та обслуговуванню ноутбуку Лджі.
 Ремонт ноутбуков LG у Львові

IDservice - комплексний ремонт ноутбуків LG

ремонт ноутбуків LGВаш ноутбук LG не включається, вимикається автоматично або був механічно пошкоджений? Ви не знаєте що робити? Ласкаво просимо на наш сайт! Ми пропонуємо комплексні послуги з ремонту, модернізації та технічного обслуговування електронних пристроїв, зокрема комп'ютерів і всіх видів програмного забезпечення. Багаторічний досвід і знання дозволяють нам здійснювати ефективний ремонт ноутбуків LG, зберігаючи при цьому найвищі стандарти і увагу до довіреного нам обладнання. У нас є професійні сервісні модулі для пайки електронних компонентів, спеціальні машини для ремонту і спеціалізовані діагностичні та вимірювальні інструменти. Завдяки нашому обладнанню та багаторічному досвіду, ми досягаємо майже 100% ефективності виконуваних сервісних робіт. Наші фахівці з великим досвідом здійснюють ремонт (ноутбук LG або інший торгової марки) будь-якої складності.

Ремонт ноутбуків LG: ціна ефективної роботи техніки

Потрібно зберегти ноутбук і всі дані, які на ньому знаходяться? Зверніться в компанію IDservice, де ми швидко усунемо всі дефекти лептопа LG. Ми здійснюємо ремонт ноутбуків LG (Львів та інші міста України), включаючи просунуте відновлення даних і ремонт материнських плат. Наші фахівці можуть вирішити будь-яку проблему з програмним забезпеченням, а також з механічним пошкодженням вашої техніки. Тому, якщо ваш LG впав зі столу або випадково пошкодився під час подорожі (в рюкзаку або валізі), принесіть його нам. Ми також допоможемо, якщо неправильне використання або неуважність призвели до пошкодження петель або корпусу. Якщо ви бачите тріщину на пластиці, петля не працює або відкривається дуже туго (так, що ви відчуваєте великий опір), вам нема чого чекати! Ноутбук LG повинен отримати професійну послугу якомога швидше, інакше проблема посилиться. Інші елементи, наприклад матриця, також можуть бути пошкоджені, і тоді витрати на усунення несправності будуть набагато вищі!

Чому, якщо знадобився ремонт ноутбуків LG, клієнти вибирають нас?

 1. Ми знаємо всі моделі ноутбуків LG навіть найновіші або, навпаки, застарілі версії.
 2. У нашому розпорядженні точне обладнання для ремонту сучасної електроніки.
 3. Ми знаємо, що ми робимо, і ми робимо це добре. Ми знаємо, наскільки комп'ютерне обладнання сьогодні необхідне, тому намагаємося всю роботу зробити в максимально стислі терміни, і повернути клієнту повністю функціональне обладнання. Ми не боїмося давати гарантію на наші послуги.
 4. Ми не стягуємо приховані витрати - діагностуємо несправність на місці, коли приймаємо ноутбук LG на обслуговування, і можемо відразу оцінити, скільки буде коштувати ремонт.

Прайс лист на ремонт ноутбуків

Назва послуги

Ціна (грн.)

Діагностика безкоштовна у разі погодження на ремонт 0
Вартість діагностики при відмові від ремонту 140
Встановлення операційної системи без драйверів і програм 180
Встановлення операційної системи з драйверами але без програмами 280
Встановлення операційної системи з драйверами і програми 380
Заміна екрану (матриці) від 320
Заміна батареї від 120
Заміна або ремонт корпуса від 220
Заміна роз’ємів на платі від 320
Ремонт материнської плати від 820
Ремонт блока живлення для ноутбука від 235
Заміна графічного або іншого чіпа від 820
Заміна клавіатури від 220
Регенерація жорсткого диску від 140
Заміна жорсткого диску від 140
Заміна жорсткого диску (разом з встановленням ОС) від 430
Прошивка біоса від 320
Заміна шлейфа матриці від 320
Заміна системи охолодження від 220